Elias (14) krijgt gevoelens voor zijn nieuwe buurjongen Alexander (14). Al snel beseft hij dat hij voor de eerste keer verliefd is. De interacties met zijn vrienden en familie geven meer vragen dan antwoorden. Verward over zijn opkomende gevoelens, probeert Elias zijn innerlijke choas op te lossen om te bewijzen dat hij Alexanders hart waard is.
Kom genieten van deze film op een prachtige openluchtlocatie bij valavond!
Praktische info:
- Locatie: Pastorietuin Sint Jozef, Bloemstraat 2, 1840 Londerzeel
- Kom bij voorkeur met de fiets of te voet.
- Parkeren in de buurt is beperkt, maar de dichtsbijzijnde openbare parking is te vinden op de parking van het Gemeenschapscentrum Gerard Walschap.
- Welkom vanaf 20u, lokale zelfstandig beeldend kunstenaar Tibo (Portfolio - Studio Tibo) zal vanaf dan ook aanwezig zijn om leuke tekeningen te maken van jullie.
- Start van de film om 21u.
- Er worden ter plaatse een aantal klapstoelen voorzien. Breng gerust wel een eigen dekentje of zitmeubel mee. Een zaklamp en muggenmelk kunnen eventueel ook handig zijn.
- Er wordt geen pauze voorzien
- Je kan ter plaatse een drankje en chips verkrijgen
- Inkom: gratis, maar wel graag inschrijven via bosplus.be/kalender
In samenwerking met Gemeente Londerzeel
Heeft u een vraag? Stuur een mailtje naar film@bosplus.be en we helpen u graag verder!